Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odhlásit z Gmail

Zdravím,
přihlásil jsem se v mobilu Samsung s androidem do Google Play stáhnul jsem jednu aplikaci a chtěl jsem se odhlásit z gmailu a hle ono to nejde?
Poradíte prosím jak na to? Díky všem.

No, myslim, ze v Androidu jak se clovek jednou prihlasi, tak tam jeden ucet musi mit prihlaseny, ze to fakt nejde. Ono mozna zalezi i na verzi Androidu, neco v tom Google myslim podnikal, ze to mozna v novejsich Androidech uz jde, ale jsem si skoro jist, ze minimalne do Androidu 5 to neslo.

Protože jsi šel přímo na Google a ne na účty
Měl bys tam najít seznam účtů - google, whatsup, mail a kdoví, co ještě.
Klikněš na google, sjedeš úplně dolů a tam bys měl narazit na odebrání účtu.

Konkrétní položka záleží na telefonu, verzi OS a verzi rozhraní, které používáš.

Ani nenapsal verzi Androidu, ale pokud by nahodou mel nejaky starsi foun, tak tam ta polozka na odebrani uctu nejprve u primarniho uctu nebyla a potom se tam zobrazila jen pri pridani druheho uctu. Jestli ale ma neco dejme tomu za posledni 3 roky, tak to tam mit musi, spatne hleda.

Dobry, ale 5.3 neexistuje.

https://en.wikipedia.org/wiki/Android_version_history

Na Androidu 5 by to snad uz melo byt, akorat co jsem cetl, tak psali, ze v te obrazovce uctu bylo potreba podrzet dlouze tlacitko menu, aby se ta volba odstraneni uctu ukazala.

https://support.google.com/nexus/answer/7664951?hl=cs

---

Zadna sluzba od Google nejde odstranit samostatne, bud odstranis kompletne Google ucet nebo nic.