Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kterou pc sestavu

jakou mám zvolit na běžné použití tj.hry,videa,programy atd.

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=HU2921b3;HU3124a;HU3125c;HU3127b1;HU3128b1;TC011a2h;TC011a2n;TC011b2r;

[codehttps://www.tsbohemia.cz/barbone-game-r5-1060_d271996.html?utm_source=google&utm_medium=srovnavac&gclid=CjwKCAiAjNjgBRAgEiwAGLlf2oWHknVOEMGhnAEle0wVCKuFi527DZAFegJuxndOzVnuCGPZNtSbSxoC4yUQAvD_BwE][/code]
prosím poradte,děkuji

Jak jsem už psal, cena je daná a zákazník má právo se rozhodnout, jestli ji akceptuje nebo půjde jinam. U konkurence tě můžou nalákat na sestavení zdarma a zas třeba mají přemrštěné ceny komponent....

Nechci se Alzy zastávat, ale při dnešních cenách mi nepřijde 399,- Kč za sestavení (i vzhledem k hodnotě sestavy) zas taková hrůza, když vezmeš v úvahu ty výhody, které s tím jsou spojené (tříletá záruka, otestování, úspora času, ...).

No a jaká je realita když jsou schopný poslat nefunkční komp, blbě nasazený zohejbaný chladiče atd protože to tam za pár šupů montujou brigádníci co o tom ví kulový.On je asi velkej rozdíl nějakej ověřenej Pc obchod vs tyhle velkomontovny kde tomu nevěřím že se věnujou všemu jak píšou,to tady bylo i na poradně zkušenosti se skládáním sestav CZC /Alza