Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí kino

Ahoj přátelé, mám TV optickým výstupem a domácí kino taky s optikou, když koupím kabel optický, půjde mi vše, každý zvuk z domácího kina?
Domácí kino je HTS3568 Philips
TV je Samsung rok. V 2014

To je hodně divné. Nemyslím, že za to může zdroj (TV). Není v menu toho filipesu nějaká volba "uložit nastavení"?

edit: Takže vlastně opačně (sorry) - "uložit nastavení" /nebo "nastavit jako default"/ bych hledal právě u telky. Jestli je to Samec, přeju hodně štěstí (nepřehlednější menu jsem u jiných značek neviděl).