Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start win10

Zdravim dotaz :Notebook..asus f5z Čistá instalace.. 10 z 10 restartu naběhne v poho ale když ho dam jen vypnout.. Tak po startu zamrzne na logu win. Divný restart je ok, ale z vypnuteho stavu zamrza... ??
Windows 10

takže tys neinstaloval nic, ostatně výrobce na tom stařešinovi w10 nepodporuje.
w10 nainstaluje pouze generický ovladač chipsetu se základní podporou, to pak odnáší funkce typu šetřící režimy a uspávání.

když ti restart funguje ale studený start ne, vypadá to na vyschlé kondenzátory v měniči dc/dc na základní desce.