Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor hlásí "no signal"

Muzu poprosit o radu ohledne meho problemu se zapnutim meho milovaneho klumpru, co mi uz tezce pije krev?Diky.
Asi pul dne po beznem vypnuti onoho pc jsem ho opet zapla vse probihalo v pohode az do doby, kdy se mi jindy na monitoru zobrazilo logo win... Misto nej cerny monitor a hlaska neco jako no signal detectd.nekde mi nekdo poradil vyndat a zandat grafickou kartu + vse odpojit a zapojit. Asi jsem to vzala prehnane doslova a ted... Muzu poprosit o radu ohledne meho problemu se zapnutim meho milovaneho klumpru? nyni se zapne a vse huci a krupe a podone ale nic vic a zase no signal detected a sviti zelene . na panelu 1 jsem nezapojila vse muze to byt problem?Diky za radu
Změna předmětu, původně: Zakladni deska zapojeni na PANELU 1 Jdu se asi zabit... nemuzu najit manual k zakl.desce (karel)

uz asi vim... puvodne jsem v pc mela dva hadry a ted vidim jen jeden. mam ho strcit zpaty dovnitr? nebo co kdyz se pokusim pripojit jeste navic ten kram na diskety ktery puvodne v obsahu nebyl a sezenu nejakou spousteci disketu?

Ja se ti rozhodne nesmeju, neb si invence cenim nad nabiflovana "moudra". Pripada mi to ovsem podivne - mela ses zeptat driv, nez jsi do utrob masiny zaborila sve vsetecne prstiky. Bylo by to (nejspis) vyreseno behem deseti minut /zmena rozliseni a frekvence GK/. Ve tvem pripade se mi vkrada do mysli obrazek australopitheka, an se snazi zneskodnit nuklearni bombu. Nic ve zlem...