Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr základní desky notebooku

Dobrý den,

Rád bych vás pořádal o radu ohledně výběru desky.

Problém:
Notebook ASUS n56VV má nefunkční základovou desku. Potřebuji vybrat správnou

Řešení:
Objednám novou desku z aliexpresu.
Notebook má nyní grafiku GT750.
Desky na výber jsou 2 a liší se v ceně (je to přece jen starší model a oprava je taková meh :D tak ušetřit 30 dolarů nemusí být špatné)

Deska číslo 1 32649949874.html
Má grafický čip GT650 (A výkonově mi 750tka cyhbět nebude takže stačí)

Deska číslo 2 32959262609.html
Má grafický čip GT750 ale že bych kvuli tomu chtěl dávat 30dolarů navíc, pokud bych nemusel ... ani ne.

Otázka:
Mohu pořídit desku číslo 1 s horší grafikou, aniž bych měl problémy s kompatabilitou ostatního hardwaru?

Děkuji za každý názor či radu.

Support u výrobce byl zavrhnut 2 roky z5 ... cena ofiko desky se nevyplatí ani z vlaku. Jsem ochoten podstoupit riziko nefunkční desky ale právě proto mi zní lépe deksa za 50 dolarů než za 80 (osobně myslím že ta grafika by neměla dělat problém, ale přes hardware jsou tu jistě zkušenější než já)