Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako oživiť zamrznutý tv box?

Mám nový android tv box Alfawaise A 85 s 2 GB RAM a o.s. Android 8, ktorý po hodine fungovania, keď som pozeral na ňom Magio go. úplne zamrzol. Zvuk iba vrčal, obraz stál. Na diaľkový ovládač nereagoval, tak som ho vytiahol zo siete. Keď som ho po vychladnutí znova pripojil k sieti, nazapol sa a nereaguje ani na DO. Je možné ho oživiť?

Seš si jistý tím názvem? Zařízení Alfawaise A 85 Google nezná. Místo AlfaWaise to budeš asi AlfaWise, ale označení A85 má výrobce Nexbox, tak nevím.

Není na tom boxu malé tlačítko Reset?

Android box fix Second Method-

Locate the reset pin on the Android box.
Hold the reset button in and power up the device (holding the pin all the time)
The Android box will now start in recovery mode.
Click Wipe Data / Factory Reset (and confirm)
Click Reboot System Now.
The Android box will now be fixed.