Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablety a 1GB RAM

Zdar. Na různých e-shopech vidím tablety levně a se slevou. Viděl jsem tablety čtyř jádra 1,5ghz, i lepší. Ale skoro u všech vidím jen 1GB RAM. Já Vám nevím, ale není velikost RAM v mobilu co se týče plynulosti a nesekavosti v aplikacích/hrách v mobilu to nejdůležitější?

ps. co vůbec přesně zastává v mobilu procesor který je vícejádrový?
Díky.

jakou funkci zastává procesor v mobilu

kromě dat pro jedno viditelné okno aplikace se procesor zabývá i spojením, vlastním androidem, úlohami na pozadí (ikony na lištách).
možná dokonce existuje android, který zvládne více aplikací (oken) najednou, mě ten systém připadá jako windows 3.1