Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padaní snímku ve hře

Dobrý den , včera jsem si upgradetoval svou sestavu , jsem v tom laik. Nahradil jsem svůj procesor FX-4300 za FX 8370 wrait cooler ,vím že to je starší procesor ,ale pro novější bych musel kupovat i novou zakladní desku a jelikož jsem v týdnu v zahraniči a přes víkend jsem doma, tak tolik pc nevyuživám .Dále jsem vyměnil 660 2gb grafiku za RX 570 8GB .A když jsem to namontoval ,všechno zapl , nainstaloval ovladače na grafiku ,všechno bylo ok . Ale zapl jsem hru /csgo/ a začatek v pohodě 300fps a zničeho nic mi to padá na 20fps .Nevím jestli mam něco instalovat i když mením procesor nebo tak.Pokud by někdo měl nakou radu byl bych rád, jestli to není naka volovinka a nebo budu muset ješte něco přikoupit .

zde posílam snímky sestavy
http://leteckaposta.cz/264658984
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

možná ti nikdo nebude odpovídat, protože komu by se chtělo stahovat skoro 9MB rar soubor se 4 screeny... k nahraní zkomprimovaných obrázků použij spíš třeba https://postimages.org

panebože a co tam je za zdroj? možná by se ta sestava dala použít na silvestra jako odpalovač rachejtlí, když dáš žravej 125W TDP procesor do desky se slaboučkou kaskádou, řekl bych, že se podtaktovává v zátěži, a nevidím ho ani v support listu desky (FX CPU max do 95W TDP), ale může fungovat (naběhnout) je to vlastně přetaktované FX-8300.