Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochranné sklo pro tablet

Zdravím, měl bych dotaz. Dnes půjdu kupovat nový iPad a zajímalo by mě, jak je to s ochranným sklem. Kdo ipad využíváte, máte ochranné sklo, nebo ne, je vůbec třeba? Nebo tablet obecně. Na mém iphonu jej mám, protože ten všude nosím, vytahuji z kapsy a tak, ale ipad budu používat jen doma, tak to možná i bude ochranné sklo zbytečné, ale budu rád za reakce.

Ja mam na svojom ipade air 2 panzer glass hned od kupi sz doteraz... som s nim nadmieru spokojny. Ani pomtych rokoch sa mi na nom nevytvorili ziadne bubliny a neusadza sa mi podnim ani spina aj ked ho pouzivam iba doma... ma to svoje dovody hlavne ked ho davam svojmu synovcovi aby sa zahral a uz mu zoparkrat padol na display a chvalabohu ani ochranne sklo neprasklo a ani moje.... preto ma pre mna dost velky vyznam

Pomohlo

Da