Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mechanická klávesnice

Jaké s ní máte případně zkušenosti?

Já si pořídil (dnes) první, a to prý neprémiovou, tuhle: __klik__

Jsem maximálně spokojen. Mám rád vysoký zdvih kláves a vůbec mi nevadí hlasitější "ťukání". Podsvícení mě až tak nezajímá, preferuji pohodlnost psaní a hraní - s to mi na téhle klávesnici maximálně vyhovuje. Cena oproti běžným spotřebním membránovkám je sice vyšší, ale nelituji.

Co vy? Na čem píšete, hrajete?

(kategorie pokec je vybrána úmyslně, nemám problém, jen vyjadřuji spokojenost s nákupem :-) )

Husty, davam tomu pul roku. Neznam nic horsiho nez jsou klavesnice od CONNECTIT vcetne tech mechanickych s noname spinaci Khail na jedno pouziti.

Moje klavesnice je tahle.

Jestli te podsviceni nezajima, tak sis mel koupit tuhle.

A pokud bys netrval na CZ layoutu, tak nejlevnejsi opradu dobra je tato.

Na kancelar super, ale on na tom i hraje, ja mel tuhle. Cherry je jiste kvalitnejsi, ale i tahle byla ok, ovsem na hrani to nebylo. Oboji ovsem urcite lepsi nez nejake smecko od CONNECTIT.

Hluk je individualni zalezitost, ja mam klapani rad a nic neklape tak hodne jako Romer-G od Logitechu. Ale treba i MX Silent od Cherry jsou slyset porad dost vic nez membranovka s nizkym zdvihem, je to holt o prioritach a zadna klavesnice neni uplne pro kazdeho.

Mno, Connect It... Přeju ti, ať ti vydrží (což je IMHO v přímém rozporu s touto "značkou"). Ty máš fakt rád, když kláveska rachotí jak těžký kulomet? Já používám Logitech K200 za pár stovek a spokojenost, v práci jakousi HP nízkozdvihovku a taky OK. Rachotící kousky by byly asi hodně rychle "odstaveny" vyhozením z okna (jsme v kanclu čtyři :-)).