Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Analýza logů apky

Ahoj,

doporučí někdo nějakou službu na analýzu logů?

Mám apku a potřebuji logovat - ukládat data.

Nejlepší by bylo online - posílat tam logy přes requesty a pak mít možnost si to nějak zobrazit v grafech a filtrovat.

Nejlépe free nebo nějakou omezenou verzi pro malou apku.

Nebo i placené, ale nic drahého, max 1000kc rok.

Nebo nějaké jiné řešení? Koupě domény - rychlá instace něčeho... ? Nějaký framework - php a mysql?

Díky za doporučení.

Požadavek se mi zdá docela obecný nebo mám možná malou představivost.

Nejrychlejší a nejjednodušší řešení - logy třeba ukládat do textového souboru (ve formátu CSV) a pak načíst do Excelu, tam si můžeš dělat grafy a analýzy jak je libo...