Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PSP s PC ?

Zdarec, mám dotaz. Koupil jsem si PSP, ale myslel jsem, že má stejnou USB koncovku jako mají mobily (nemá) a potřebuju do něj nahrát nějaké filmy z PC, jenže USB s koncovkou pro PSP nemám. V PSP mám adaptér na SanDisk kartu a v něm SD kartu 16gb na kterou se nahrávají data. Myslíte že by šlo udělat to, že tu SD kartu si dám do mobilu, ten propojím s PC, nahraji na ni filmy a pak tu SD kartu z mobilu dám do PSP ? Nebude to dělat nějaké problémy ?

Nazdar
- Staci pouzit jaky koliv (datovy) [miniUSB] kabel za pak korun.
- Ono, nic se nestane kdyz to das na nejaké uloziste at "SD" karta.
* Fungovat to bude a nicemu to nevadi. Jestli to nepojede nebo ta karta nebude zarizenim PSP rozeznana, tak se podivej jestli je korektne naformatovana na potrebny format (tusim FAT32, ale jisty si nejsem).