Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tisk tabulek v Excel

Ahoj, mam problem s tiskem tabulek v excelu, pri vytisteni se nevytiskne cela tabulka. Prvni stranka je OK, na druhe treba jen jeden radek, a pak zase cela. Pri opakovanem tisku se na druhe strance vytiskne treba radku 10, pri tretim tisku uz zase jen 5, pri ctvrtem treba zase 32, atd., ale nikdy ne kompletne cela, pritom problem je jen s druhou strankou. Stava se to i u jinych dokumentu, pricemz na druhe tiskarne se dokument vytiskne cely a bez problemu. Uz jste se s tim nekdo setkal??? Diky za radu.

PS: Vzpominam si, ze pri tisku me diplomky, to je uz par let a jina sestava, word vynachaval nejaka slova, ktera v dokumentu byla, ale na papire ne :-)

Pomůže vám ...?
Nejprve vybrat oblast buněk, které tvoří tabulku a následně ...
Excel - Menu - Soubor - Oblast tisku - Nastavit obast tisku

A nebo zkuste ...
Excel - Menu - Soubor - Náhled - Zobrazit konce stránek
+ podle potřeby modrý okraj přenastavit ...

Také by to mohl být problém s nedostatečnou pamětí v tiskárně (pokud se jedná o laser a složitý tisk). Zkusil bych tisknout postupně a vždy označit jako oblast tisku jen jednu stránku. S podobným chováním jsem se setkal u tiskárny Minolta SP1000 (1MB paměti).

Tak to pamětí určitě nebude. Nevylučuju chybu v nastavení oblasti tisku, možná máš mimo pole viditelnosti něco co tam být nemá - nějaké pozůstatky třeba výpočtu, chybné buňky, skryté řádky a tp. Jak jsem už napsal, zkus tisknout po 1 stránce.
Ale je mi divné že pokaždé to na str.2 tiskne něco jiného, a že na jiné tiskárně je to OK. Takže přeinstalovat ovladače také nemůže uškodit ;-)

Co když je ta paměť vadná? Zkusil bych vytisknou stejný dokument na stejné toskárně, ale z jiného počítače, případně jiný dokument. Zkrátka vyloučit, které to zařízení (objekt) blbne - počítač, tiskárna, nebo dokument?