Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi při hraní pc her

Dobrý den. Před pár měsíci jsem si od jedné služby nechal zrychlit internet (pomocí soukromého vysílače). Vše jelo krásně, internet se orpavdu zrychlil a já měl radost. Potom jsem ale zapnul hru cs:go a internet se divně sekal. Abych to popsal, třeba minutu to jede ok a najednou se mi to celé sekne třeba na 3 sekundy a ztíží to hraní. Podotýkám, že tento problém se vyskytuje u více her. Pokud máte nějaké tipy, tak mi prosím napište. Díky.
Upravena velikost písmen. (karel)

Nenapsal jsi všechny informace, takže se nediv, také jakou odpověď dostaneš na základě věštecké koule.
A kabel je připojen kam? do WIFI přijímače? Jaký máš přívod internetu, jaký je ping, jaký je tracert? Neuvedl jsi vůbec nic za informace, jen to že ti to nefunguje.