Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor se přehřívá (vodní chlazení)

Zdravim mam procesor ryzen 5 2600x zakladni desku msi b350m gaming pro nejdřív sem používal přibalený chladič od procesoru ale rozhodl jsem se koupit nzxt kraken m22 po vyměně žádná změna ohledně teplot a někdy jsou dokonce i vyšší neví někdo čím by to mohlo být ?

- Mimo odpovedi vyse, chladici zebro bloku_"vodni nadrzi" toho WaterCoolingu je "teplé" nebo "studené" ?
- Jestli je studené, tak neni spusten vodni okruch → kontrola zapojeni motorku/pumpy na zakladni desce nebo molexu.
* Jestli je chladic teply, tak viz vyse, mas spatne nasazenou chladici hlavu na CPU.

PS : Kdyby v nem nebyla kapalina, tak by jsis toho vsiml nebo snad ne?
*Zohlé, zablokované prutok hadicek by jsi snad videl, tak je nezminuji.