Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta pomoct

Ahoj mám prosbu manželka koupila PC ? k Vánocům pro syna (
Velikost operační paměti

4 – 7,9 GB

Čtyřjádrový procesor Intel Core i5 CPU 650 @ 3.20GHz 4 GB operační paměti DDR3 ATI Radeon HD 3450 - možno připojit 2xmonitor HDD 320 GB České Windows 7 (64bit) DVDRW (čte i vypaluje CD i DVD) 8 x USB VGA, DisplayPort, Serial Port Profesionální . kvalitní desktop)

A otázka chce hrát hru Fortnite ( sice ji tam pustím ale je to nehratelný seká se to a chci se zeptat doporučiti mi nějakou grafickou kartu ? Bojím se že odpoalim PC . Jinak hw požadavky na hru jsou zde
https://www.gamebro.cz/jake-ma-fortnite-hw-pozadavky-prekvapive-nizke/
Prosím pomuzete mi at ji můžu ještě dnes koupit a kluk není pod stromečkem zklamaný díky kluci a omlouvám se že tady otravuju

To na hry moc nebude. Kancelář,filmy,internet. Grafiku do této sestavy novou nekupuj. Je tam nová instalace Windows,nebo už starší ? Možná přeinstalace,nebo SSD disk. Jednoznačná odpověď asi není,jedná se starší PC,tak to vždy je nejisté.

Ahoj,
chtělo by to přesný odkaz na to pc.
To je nějaký repas za cca 3500?

Každopádně ten použitý procesor je na spodní hranici požadavků té hry,

otázka je co je tam přesně za zdroj a jaká je použita skříň - jak píše Wikan výše.

I kdybys s novou grafikou to Fortnite nějak rozjel, po vánocích kluk přijde s náročnější hrou,
která tam už nepojede vůbec.

Pokud to jde, to pc vrať, na hry to opravdu nebude ani s výkonnější kartou, to je tak na prohlížení internetu.

Zakladni problem je ten, ze do SFF skatule nedas normalne vysokou grafiku. Musel bys sehnat nizkoprofilovou (LP) modernejsi grafiku, nejradsi GTX 750, ktera ma slusnej vykon pri male spotrebe. Ale nemyslim, ze bys ji sehnal do vanoc...

Pouceni - nenechavej manzelku kupovat pocitace :)