Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypršení licence

Zdravím.
Před několika lety jsem si cca za 18 tisíc koupil Rhinoceros. Program na 3d. Po letech jsem se rozhodl jej znovu nainstalovat a aktivační klíč prostě nefunguje. Má software tohoto tipu časově omezenou licenci ???

Nerikej, ze nevis co jsi si kupoval. Bud jsi si koupil casove omezenou licenci nebo plnou neomezenou, to preci musi vedet ty.

Jestli jsi presvedcen, ze jsi koupil trvalou licenci, tak snad neni nic jednodusiho, ze vyvojarum Rhinoceros napsat, ze ti z nejakeho duvodu nefunguje. A napis jim presne hlasky, ktere ti to dava nebo jim posli printscreeny.

https://www.rhino3d.com/support