Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý deň potreboval by som poradiť chel by som kúpiť novu gpu a zdroj. Gpu najlepšie 1060 6gb mini ak by nebol bottleneck. A nejaký zdroj ak by ste mi vedeli poradiť.

Moja aktuálna zostava :

CPU: i5 4460s

RAM: 8gb 1600mhz ddr3

Doska: memphis s

Bedna je mini tower celá zostava bola kupovaná už poskladana hp 500-420nc. Ďakujem za každú radu.

Doporuceni: zjisti, zda znackova sestava od HP ma klasicky ATX zdroj a zda lze menit libovolne grafiku, zda neni zamceny BIOS.

Normalne se znackove sestavy neupgraduji, ty se proste vyhodi a koupi se nova. (Proto si tady vetsinou skladame PC sami nebo nechavame slozit od obchodu.)

Nekdy je u znackovych sestav zamceny BIOS a neda se libovolne menit grafika, proste BIOS grafiku, ktera pro ten PC neni posvecena vyrobcem nedokaze identifikovat. Netusim, jestli je to i tento pripad, jen rikam, ze bys to mel zjistit driv nez neco koupis.