Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ve Vivaldi nefunguje Gmail

Zdar,

jestli nekdo mate Vivaldi browser, muzete se zkusit prihlasit do Gmailu?

V Opere mi to funguje normalne.

Cookies jsem odebral, historii vycistil.

Nevim, co si zase Google vzpomnel, ze nebude behat gmail. Asi me odposlouchavaji a zjistili, ze na ne vsude mozne nadavam, tak mi zacali delat naschvali.

[84345-google-png]

Edit: Ostatni sluzby od Google funguji, nejde to jenom u mail.google.com

Řešení:

U picusu z Google nesmite blokovat cookies tretich stran, kdyz se to v nastaveni povoli, gmail zacne fungovat. Zbytecne tema, sorry.

Asi me odposlouchavaji

dobře dělají.

U picusu z Google nesmite blokovat cookies tretich stran

to mě udivuje že řešíš až teď. co před lety přešli na jednotné přihlašování pro všechny služby, je nutno povolit zrůdnou zranitelnost: cookies 3.stran (u nich tuším webik accounts.google.com)
je možné, že v "bezpečném" chrome ta výjimka funguje automaticky a proto sis nevšim.

V Opere mam taky cookies tretich stran zakazane a v Palemoonu jsem koukal, ze jsem mel nastaveno "Accept third party cookies" "Jen navstivene", prendal jsem to na "Nikdy" a stejne se v obou pripadech do Gmailu dostanu.

Takze nevedel jsem, ze je nutnost to mit povolene, coz by teda znamenalo, ze v Opere i v Palemoonu, ikdyz treti strany zakaznu, tak pro Google to neni respektovano?

Kazdopadne dekuju za info.