Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Uptade KB2310138

Dobrý den, vvčera se mi stáhla aktualizace kb2310138. Dneska jsem si všiml, že mi jede procesor skoro na 100%, občas to jen tak skáče. Nevíte jak bych mohl tuto aktualizaci vymazat ? Přes ovládací panely to nejde a obnovení systému nemám. Děkuji všem za vaše otázky

V prípade záplaty: kb2310138, ak už je statočne nainštalovaná v OS, je nutné hľadať "kauzálny nexus", príčinnú súvislosť šľapania CPU na 100%, tj. kde je pes zakopaný. Nie ju bezducho odinštalovať. Takto sa sľušní, poctiví, pracovití, statoční občania svojimi oceľovými prsami k veci úskokom, priam zbabelo nestavajú. Idú do boja v prípade kb2310138 s vervou, na plný plyn.

tazatel dotazem zaspamoval asi všechna česká fóra.
přitom jde jen o definiční soubor malware pro tupý defender.
ale není sám, takže m$ jako obvykle něco posral.

zbytečný defender jde samozřejmě zakázat, nejjednoduššeji přes ms autoruns.
(ne, fak to není jedna položka v "po spuštění")

edit:
když "něco" vytěžuje cpu na 100%, tak se slušný občan podívá ve správci úloh nebo raději lepším nástrojem "co to je".