Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který kabel?

Ahoj přátelé, přes který kabel by byl lepší zvuk?
Optický kabel nebo Kabel AQ 3,5 mm jack na 2x RCA konektor??
Který z těchto dvou?
Řeším zapojení HTS3568 Philips s TV. Mohu vybrat jen z těchto propojení.

Zajímá mě, přes který kabel z těch dvou zmiňovaných je lepší, kvalitnější zvuk, nebo je to stejný?
Když to mám přes optický kabel, tak zvuk mi z TV vypadává při přepnutí kanálu (nová,prima....)
Když to mám teď přes kabel co mám v TV do zdířky pro sluchátka a v domácím kině 2x RCA konektor, tak to běží a nevypadává.
Proto mě zajímá, co je lepší pro kvalitu zvuku.