Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1070ti DX12 FIFA 19 padá

Dobrý den, s grafickou kartou GTX 1070ti mám problém s FIFA 19, jakmile mám nastaveni directx na dx12 nebo auto hra běží velice plynule ale padá behem hry nebo při startu s hláškou: directx function dx12 renderer.... kdyz hraju na dx11 hra bezi jak ma ale ne uplně plynule prestože bezi minimalne na 200+fps. Monitor 1440p 144hz gsync. GTX 1070ti ma nejnovejsi ovladace, i jsem je odstranil pres DDU a nahral znovu. Pred touto grafikou jsem mel RX VEGA 56 a problém nebyl. Nevi nekdo co s tim? Děkuji

Mám ten samý problém. Mám jen GTX 1050. Hra mi nepadá, ale při opakovačkách nebo jiných scénách se FIFA seká při auto nebo dx12. Při dx11 také to ukazuje x set FPS, ale hra plynule nebeží. Ještě před dvěma týdny to šlo normálně. Najednou mám při hraní FIFY plnou RAM (8 GB), předtím jsem měl kolem 6 GB. Grafika je zatížena na 90% a paměť grafiky to samé. I GTA V mi běží lépe.
Také bych potřeboval pomoc, děkuji.