Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuk prestal fungovat na notebooku

Dnes mi prestal fungovat zvuk na notebooku a neviem preco a ani neviem ako to opravit.
Jednine som nasiel v Ovladaci panel/Hardver a zvuk v zlozke zvuk zvukove zariadenia a jedno je AMD HDMI Output a je na nom cervena sipka a vraj nezapojene a druhe je Speakers a to ma zelenu fajku,ale ked dam test,tak zvuk nejde...neviete co s tym?

1. Spusti systém v núdzovom režime.
2. Z príkazového riadku správcu spusti chkdsk c: /f /r
3. Reštartuj notebook a bude vykonaná kontrola disku (trvá to viac minút)

ak to nepomohlo:
1. Spusti "Správcu zariadení" a odstráň zo systému zvukové zariadenie
2. Reštartuj notebook
3. Systém nájde nové zariadenie a doinštaluje ho.