Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zasekaná počítač

Ahoj. Mám takovou otázku, bez servisu asi sám nepřijdu co je špatného s mým hardwarem že? Přeinstaloval jsem windows totalka i se smazaním všech souborů v pc a stejně hraju assassina mám využití cpu i ram jenom 50%, ale pc je zasekaný. Kdysi mi to nedělalo a připadá mi jakoby se to pořád zhoršovalo. https://ctrlv.cz/uzUP

Prosím Vás o jakoukoliv radu. Mám zkusit teda asi po 20te obnovit počítač do továrního nastavení a nainstalovat -
Chipset
Verze 11.7.0.1057 2018/05/3166.24 MBytes

Management Engine Interface
Improve system stability.

A třeba to teď vyjde a pojede pc jak má nebo ja nevím řeším to už tak půl roku ale žádné výsledky

Obnovil jsem počítač do tovarního nastavení. Dostanete možnost zachovat nebo odebrat své soubory a pak se přeinstaluje systém Windows. Mám dva disky. Jeden ssd na systém a druhej na hry,filmy,hudba, atd...Předtím mi to smazání všech souborů nepomohlo, tak jsem do toho znova nešel abych nemusel stahovat hudbu, obrázky hlavně znova

Takže mám odpojit všechny disky kromě toho na kterém bude windows a kde je to obnovení, když to co jsem dělal nebylo obnovení ikdyž mi to tu v záložce nastavení/obnovení píše Obnovit počítač do továrního nastavení.

Aha. Dobry vedet. Takze zase jdu teda reinstall ten disk s tema reinstalama mi asi za chvili nepojede chudak xD. Ten pan pred Vama psal ze po reinstallu windows neni treba instalovat zadne ovladace. Je tu poradna tak jsem myslel ze mu muzu verit. Hadam ze asi nema pravdu

Jeste jedna vec me zajima. Mam odinstalovat pred obnovenim pocitace do tovarniho nastaveni ovladace graficke karty? Protoze jak udelam obnoveni i se smazanim vsech dat, tak tam mam vzdycky nainstalovane ovladace grafiky, ktere stejne spatne fungujou. Kdyz chci treba nastavit 3D nastaveni, tak mi vyhodi nejakou chybu a ja ty ovladace stejne musim preinstalovat. Tak ja nevim jestli po tom obnoveni mi tam ty ovladace zustanou nebo se nainstalujou sami. Asi vyzkousim ty ovladace nejdrive odinstalovat. Stejne na tom nesejde, kdyz je odinstaluju, tak se nic hroznyho nestane