Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdem mi PC

Dobrý den potřeboval bych poradit. poskládal jsem PC pro mě zatím dostačující
-zdroj: Enermax NAXN ENP500AGT 500W
-MB: ASUS M4A87TD EVO - AMD 870
-CPU: AMD Phenom II x4 955 Black Edition 3,2GHz
-GPU: ASUS ENGTS450 DIRECT CU/DI/1GD5 1GB
-RAM: Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR 3 / 1600MHz
-SSD: Kingston A400 240GB 7mm
-DVD/RW..značku nevím, byla v sestavě DELL optiplex 740

problém je v tom, že při první spuštění, abych naistaloval windows, mi psal BIOS toto: ,,please insert boot device and press any key"
takže jsem restartoval PC abych nastavil priority a mohla naistalovat přes Flashdisk windows7-64bit načež asi při 12pokusech se dostat do biosu, kdy nefungovaly žádné skratky,
mi pokaždé BIOS hlásil to samé ,,please insert boot device and press any key" a po posledním restartu, mi nenačetl ani BIOS ani nepípl, nereagoval a nevím čím to může být
zkoušel jsem odpojit disk z desky a nechal běžet i s DVD mechanikou na zdroji, pak jsem zkoušel je uplně odpojit od šťávy a bez výsledku, už jsem bezradný tak píšu sem a snad mi někdo poradí kdo se setkal s něčím podobný. nejsem úplný odborník ale ani lajk, pár PC už jsem postavil ale s tímto jsem se nikdy nesetkal, předem děkuji všem za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

postupoval jsem podle pokynů, nejspíš šlo o kabely, naběhlo mi logo American Megatrends a pod tím
please enter setup to recover BIOS setting
press F1 to run SETUP
press F2 to load default values and continue
mačkám f1 i f2 a nic se neděje, nemám jinou klávesnici na vyzkoušení ale u notebooku mi funguju a do pc ji strkám do USB2.0

Já jsem k tomu potřeboval klavesnici se starym konektorem PS/2... měl jsem stejny problem a přes klavesnici s USB kabelem mi to ani za boha nešlo... chtělo to PS/2 klavesnici takže jestli máš, tak zkus :)

tak jsem v Biosu, klávesnici jsem musel dát do USB které je uvedeno od výrobce jako usb pro flešování BIOSU takže skvělé hned se du vrhnout na windows, díky moc pomohly jste mi všichni a přeju ještě šťastné a veselé vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku :)

:D potom co sem vyřešil problém s klávesnicí, mi zase dělá problém že mi zamrzl BIOS 2x teď zase nějak nenbíhá, zkouším vyměnit RAMky snad to není BIOSem, je to nejnovější dostupná verze