Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno www.testupdate.info

Dobrý den, nějakou záhadou se mi podařilo něco chytit na muj pc s os win 10. Když spustím Firefox po chvilce vyskočí hláška aniviru, že zablokoval stránku www.testupdate.info.......
Hledal jsem na netu co to je, ale až na pár logů jsem nenašel jak se toho zbavit. Nevěděl byste někdo prosím, ja se toho zbavit?

díky moc
Horal

ten pc byl tak zahnojený, že adwcleaner sice mohl najít většinu, ale ne všechno. (píšeš žes vypsaný malware nechal smazat, čili už není co označovat)

doporučuju vlézt do nainstalovaných programů a odebrat všechny hlouposti, údajné spouštěče her ...
protože se hojně opakoval výskyt přes naplánované úlohy, psal jsem o programu "ms autoruns". má mimo jiné záložku "scheduled tasks" - jen to chce roztáhnout sloupce, ať si přečteš celou cestu k programům. zajímavý by mohl být i výpis záložky "logon".
taky ti tu psali o kontrole doplňků ve firefoxu, nepíšeš že bys je prošel.

Když ten Firefox spustíš do jeho nouzáku (podrž Shift při spouštění FF), tak ta hláška taky vyskočí?
Zkontroluj si taky zástupce, kterým spouštíš Firefox (vlastnosti zástupce), jestli v cestě není za firefox.exe ještě přidané něco dalšího.

Ja by som ešte hľadal v nastaveniach FF.
Nástroje - Možnosti - Vyhľadávanie - Vyhľadávacie moduly...
a tiež
Nástroje - Možnosti - Domov - Nové okná a karty - Domovská stránka.... a zaiste tam bude mať ako predvolenú stránku to svinstvo - potom nečudo, že aj keď vymaže všetko, FF má nastavené, že automaticky sa pripojí na tú stránku.
Tieto nastavenia FF má totiž v profile pre FF.