Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krásne Vianočné sviatky ...

A uz je to tu 0:00 24.12.18

Aj ked podla pocasia dnes by mala byt asi Velka noc a nie Vianoce.

Prajem Vsetkym krasne Vianoce, vela zdravia, stastia, lasky a aj trocha penez.

V ramci tejto Poradne, mam dve vianocne zelania:

1. Zelam autorom dotazu, aby napisali dotaz, na ktory sa da aj odpovedat.
(bez niektorych technickych udajov, to naozaj nejde)

2. Zelam ludom (co zadara na ukor svoho casu radia a ich pracu si moc vazim), aby voci neznalym mali viac pochopenia.
Nie kazdy je IT-ckar.
A treba si uvedomit, ze bez kucharov, pekarov, stavbarov, murarov, soferov, nezabudat na lekarov ...
by neboli ani IT-ckari.

Este raz prajem naozaj krasne Vianoce.

Připojuji se k přání krásných Vánoc a jen toho nejhezčího pod křovím. Jen bych dodal, že bych si přál od Rádců aby měli hodně trpělivosti a pochopení k lidem, kteří prostě nevědí. Aby spolu se starým rokem zmizela arogance, povýšenost a nadřazenost a aby v tazatelích viděli lidi v nouzi, ne provokatéry. Musím s údivem a s radostí konstatovat, že jeden z nejvíce arogantních radičů asi šel do sebe a podstatně se zlepšil. Jen tak dál. Krásný Štědrý den a celé svátky jak Rádcům, tak i tazatelům.

Jufo - dobre si to napísal.
Prajem všetkým známym i neznámym poradcom krásne prežitie vianočných sviatkov a v Novom roku veľa radosti, úspechov, trpezlivosti (s trollmi :-D) pri poskytovaní (pre mnohých) dôležitých a užitočných rád....

Taky přeji všem krásné vánoce a vy,kterým Ježíšek přinese horší počítač,než o který jste si napsali,moc Ježíškovi nenadávejte,má toho už asi dost.A když dostanete dokonce počítač,který po zapnutí nefunguje,nevolejte ani nepište Ježíškovi,ale obraťte se s důvěrou na PC poradnu,nějak to vždycky společně vyřešíme.