Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta prosím pomoc

Zdravím mám notebook MSI GP62MVR 7RFX-1254CZ kupované před dvouma dny v elektrowordu na stránkách i u počítače měli napsáno grafická karta 1060 - 6Gb ale když otevřu centrum msi ukazuje mi to grafická karta 3gb ale zase v nastavení počítače NVIDIA mi to ukazuje 6 gb kolik Teda mám? Může mi někdo prosím vysvětlit? Děkuji..

loading...

Zdravím

Taky zdravim.
- IMHO pro tvou GTX@1060 mas 3Gb.
*Navic velikost "3Gb" koresponduje i popisu vyrobce "MSI - oficialni stranka produktu"

- Prvni obrazek "celkova graficka pamet" je trochu neco jiného a nezobrazuje samotnou velikost [VRAM].
* Ukazuje ti vic jelikoz pocita i sdilenou (navic, nebo zrejme budes mit CPU s IGP|APU). Kdyz si spustis z prikazového radku (WIN+R) dxdiag bude ti ukazovat to samé.

PS ~ Stahni si treba [GPU-Z] a nahledni na realnou velikost sam : https://www.techpowerup.com/gpuz/ , ten ti poda blizsi informace o tom jestli mas "3" nebo "6" ;-) .. podle me mas 3.

centrum msi ukazuje mi to grafická karta 3gb ale zase v nastavení počítače NVIDIA mi to ukazuje 6 gb

Nejsou na faktuře rozepsané komponenty?
Kolik GB máš u té grafické karty ve Správci zařízení?
Teoreticky bys těch 6GB mohl reklamovat - nejspíše s pochybným výsledkem.
Případně vrátit ve 14-ti denní lhůtě, pokud kupováno po netu.

Tady je taky 6 GB: id-1205135_MSI_NB_GP62MVR_7RFX1254CZ_156_Intel_Core_i7_GTX_1060_6GB_GDDR5_M2_SSD_Combo_25_SATA_HDD_Win10__GP62MVR_7RFX1254CZ