Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze prehrat format .cda. Co si mam nainstalovat?

Dobry den vsem,

dostala jsem CD a vyukovym materialem. Na stolnim PC mi lze bez problemu prehrat, ale na ntb vubec.

Ve stolnim PC to prehraju ve WMC a DVDPlayeru. V nbt mi to pise, ze nemam nejaky certifikat a jediny prehravac, co to prehraje, je WMC, ale beze zvuku. Stopaz bezi, ale bez zvuku :-(

Nevim vubec, jak to resit, staci nainstalovat nejake codecy nebo neco? Stahla jsem si uz i KMplayer, VLC, GOM a nic.

CDA extense je pouze odkaz na zvukovou stopu normálního audio CD. Pokud máš CD v přehrávači, musí to přehrát jakákoliv verze Windows.
Protože ale píšeš, že to přehraje "WMC, ale beze zvuku", přehrává tedy video? Extense CDA se týká jenom zvukového souboru.
Takhle vypadá zvuková stopa na audio CD vloženém do počítače. Na harddisku ji takto už nenajdeš.