Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo od wifi

dobrý den ,prosím vás můžete mi poradit jak zjistit heslo na WIFI? Nikde v ovládácí panely-sít to nemužu najít.Připojit se přes router taky nejde jelikož se jedná o tablet.Tedka píšu z notebooku a na tu samou ip kde jsem momentálně bych se chtěl připojit,díky moc

Tobe taky Dobry Den.

• Jestli jsi uz na tu [Wifi pripojeny], tak se staci podivat "Vlastnosti bezdrátového připojení" → "Zabezpečení" tvého internetového adaptéru, viz foto :
1) https://pc.poradna.net/files/84405-wifi-klic-1-png

• Klic je v "Default", vychozim nastaveni "maskovany". Pod klicem je kolonka "maskovat klic" tak tuto moznost pro odkryti hesla jen "odkrizkuj".
2) https://pc.poradna.net/files/84404-wifi-klic-png

TiP ~ :i: Popripade pomoci prikazového radku, console [CMD] :

netsh wlan show profile name="Nahradit_Jménem_té_Wifi" key=clear

PS :Existuje i moznost pripojeni zarizeni s ruterem bez zadani hesla pomoci [WPS] v pripade podpory tvych zarizeni + ruteru.