Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze operovat s mobilem v pc po připojení přes USB

Pěkný den přeji. Potřeboval bych poradit, nejde mi to a nevím proč ? Situace je taková, že jsem dostal nový mobil k vánocům /Xiaomi Mi 8 lite/. Připojím ho k pc přes USB a vidím ho v průzkumníku, když nahlédnu do složky, je prázdná. Pak, jak je doporučeno, v nastavení mobilu zapnu /připojeno přes USB - sdíleno/ a v tu chvíli mi mobil v PC zmizí z obzoru a už ho ani nevidím. A dál nevím? Nevím, jakto, že zmizí, když v něm zapnu to připojeno přes USB. To vypnu, zas ho vidím, ale složka je prázdná, takže s ním nemůžu operovat. /V pc CMD- adb devices - taky nic,vůbec nic.Mám zapnuté rovněž v nastavení mobilu Možnosti pro vývojaře a Ladění přes USb a stejně ho nevidím. Nechápu. Například to, co to video, na který přidám odkaz doporučuje udělat, jsem udělal, ale mobil v PC nevidím,nikde. https://www.youtube.com/watch?v=C-dwGaKdmhE

Ahoj. Pokud by to snad někoho zajímalo, tak jsem na to přišel. Možná, kdo nemá tolik zkušeností s mobily jako například já,tak si dovolím poradit, že je důležité, aby se po připojení telefonu přes USB, věnovala pozornost na dispeji se rozsvítívšímu oznámení SYSTEM ANDROID - nabíjení přes USB - klepnutím zobrazit další možnosti. V tom byl zakopaný pes. To jsem neudělal a proto jsem telefon buď vůbec neviděl v průzkumníku, anebo ano, ale bez přístupu do podsložek. Jakmile jsem zmíněné menu rozklik, nabídnou se další možnosti, jako je -Nabíjení-přenos souborů-přenos obrázků-. Jakmile jsem zvolil změnu z nabíjení na přenos souborů, stali se všechny složky nahlížené přes průzkumník souborů v pc viditelné! To mám ale radost, halelůja. Na tom prvním videu co jsem výše přiložil, to ten chlapík dělá taky,jenomže ! já jsem ne zcela chápal, co udělal, a proto jsem tenhle krok přeskočil. Nechápal jsem to i kvůli jinému grafickému prostředí, než je na mém telefonu. Prostě jsem nevěděl, co ten maník dělá. Musí se asi vždy z nabíjení, manuálně přepnout na přenos souborů/obrázků, jinak nemáte přístup do složek. Tady jsem poslal odkaz na jiného maníka, co to ukazuje tak, že i já jsem to pochopil. A to je skvělé. To jsem pašák, tak ahoj, zdraví Tučňák
https://www.youtube.com/watch?v=hX-Os_MmJHw

Hlavně, že jsem na to přišel. Že to mají všechny androidi je hezké. Ne všichni vědí, co musí udělat a jasné mi to bylo až z toho druhého videa,neboť ten první to vzal moc šupem a nebylo jasne,co děla. Pro příště je dobrá rada, když ti to nefunguje UJISTI SE,ŽE MÁŠ PREPPNUTO Z NABIJENI NA PŘENOS DÁT. BEZ TOHO TO NEFUNGUJE.