Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký tablet do 100 eur?

dobrý deň,chcel by som si kupiť tablet tak do 100 eur.Slúžil by na pozeranie filmov,hranie hier cez Facebook,aj cez google store,surfovanie po nete.Mal by mať usb pripojenie,wifi,ale to majú asi všetky.Výdrž batérie viac ako 5 hodín.Na nete som pozeral že sú tablety s 3 operač.systémami.Ja mám notebook s os Windows 10.Poradťe nejaký.Ďakujem

Změna předmětu, původně: Tablet (host)

Souhlasím a nebál bych se napsat i víc. Zatím co mobily skočily za poslední dva roky cenově šíleně dolů (nepoužitelně slabé chipsety skoro neexistují, 2 GB+ RAM je standard od 100 Eur nahoru, vysoké rozlišení taky standard), u tabletů se tohle nestalo. Aktuálně jsme v situaci, kdy má relativně drahý tablet parametry telefonu za poloviční cenu a kombinace základního použitelného procesoru s 2 GB RAM se nachází i v tabletech za 300.
Tablet jsem vybíral nedávno, jen tak něco základního na prohlížení internetu, filmy a pracovní dokumenty. Začal jsem ve stejné cenové hladině a skončil jsem na 330 Eurech, aby měla koupě vůbec smysl, displej vypadal k světu, bylo to rozumně zpracované a baterie nevydržela dvě hodiny.

Souhlas. Ještě pro tazatele. Záleží, jak má mít tablet rozměry, 7" v době 6" telefonů nedává smysl, uvažuji 10". Minimální požadavky bych měl na známého výrobce, 16 GB a víc interní paměti s tím, že 16 je opravdu nouzová dolní hranice, když má sloužit i na hry, 2 GB a víc RAM, rozumně vysoké rozlišení (doba HD na 10" byla před 10 lety), ne TN panel a relativně aktuální systém (stále se prodávají tablety s Androidem 5.0). Z toho mi jako nejlevnější vylezlo toto. Osobně ho neznám.
edit: Ideální zařízení s budoucností by mělo 32 GB interní paměti, 3 GB RAM (spíš 4).

Huawei MediaPad T5 10 WiFi Black €178,90