Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD vypalování FULL HD

Chlapi a dívenky vite který program vypaluje v nějvýšším rozlišení DVD. Mám DVD Architekt 4. ten to neumí, teda aspon si to myslím. A ještě malý dotaz. Kolik videa full HD se vejde na DVD 4.7GB. Díííky.

pokial máš avchd/hd pluginy do príslušného programu,vie to aj dnes už nabobtnaný postrach nero,pinnacle 10 od verzie plus vyššie,avs disc creator-ovšem na stránkach avs media už nieje k dispozícii,takže treba hladať z iných zdrojov,bol to freeware a zvládal blu-ray disky