Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divný hluk v pc zdroj

Zdravím není to žádný hrozný zvuk a popravdě nevim ani jestli jde ze zdroje ale nejspíše jo když je pc vklidu tak nic není slyšet jakmile začnu hrát hru tak když přiložím ucho k pc tak slyším takový jakoby zrnity zvuk :D těžko se to popisuje jinak když sedím u pc tak to slyšet není když hru vypnu tak zvuk zmizí příjde mi že to jde ze zdroje když to poslouchám ze zadu pc mám tam tento zdroj https://www.alza.cz/seasonic-focus-plus-750-gold-d5041956.htm pc je skoro půl roku starý takže vše nové ,nevím tedy jak se chová zdroj v záteži zdali může nějaké zvuky vydávát a nebo by neměl být slyšet vůbec.

Problém je ten ze tomu nerozumím pc je skládané na czc a vyzkoušené jestli ten zvuk uz tam byl když jsem to koupil nevím to jsem to tak nezkoumal idkyž moje grafická karta Evga 1080 FTW2 prý v záteži dělá celkem bordel taky tak mozná to dělá ona ale jistej na 100% nejsem ,ty zvuky nejsou zase tak hlasitý aby se to dalo poznat zda je to opravdu zdroj a nebo ne pc jede stabilně zatím zadný problémy a ke zdroji je se celkem složitý dostat protože je vespod,zvrchu na nej není vidět.Budu tedy muset doufat ze to neni nic vážnýho.