Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DD-WRT - problém WAN

Ahoj, sotva jsme vyřešili jeden problém a je tady druhý :).
K věci:
Mám teda unbricknutý ten router TP LINK - WR741ND, jenže když strčím přívodní internetový kabel do WAN a nastavím DHCP, automatickou WAN, tak nefunguje internet. Nevíte, co ještě nastavit. Také je problém v tom, že druhý router je nastavený na bridge, ale ip z DHCP (hlavní router) nedostává. Má 192.168.1.25, ale rozdělování adres je od 192.168.1.100 - 254.
Ještě jedna věc, nevíte, jak nastavit LAN IP na 192.168.0.1? Když to nastavím, tak nefunguje internet a nepřihlásím se do administrace.
A taky mi vadí, že se dostanu do routeru poskytovatele 192.168.1.254 (když jsem připojená přívodním do LANu, jedině tak to funguje).
Děkuji všem!

.... Mám teda unbricknutý ten router ... proboha proč ?????????????????????? Firmware se dává nový jen když je potřeba a navíc ne od nějaké pochybné firmy. Kdysi jsem vracel FW taky od DD-VRT na origoš, zákošovi na něj nejelo IPTV. Byl to horor.

Dělal jsem to z toho důvodu, protože jsem na router nainstaloval špatný firmware (pro jinou verzi hardwaru) a nešlo ho rozjet ani v TFTP s originálním firmwarem. Jedině DD-WRT.

Chci se zeptat, má smysl jít z DD-WRT na origo? Mám ho uložené :)