Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úchyt pro chladič CPU

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda-li se dá sehnat úchyt/backplate k chladiči pro socket LGA1151. Mám konkrétně Scythe Grand Kama Cross 3, ale kupoval jsem jej na inzerát se sestavou, ve které bylo AMDčko, bohužel tam původní backplate nebyl a já přecházím na intel. Na internetu jsem našel buď mimo česko nebo úchyt od Noctua pro chladiče Noctua a nevím jestli by to k Scythe pasovalo. Takže moje otázka je, jestli by backplate NOCTUA NM-i115x pasoval, případně kde by se dal v Česku sehnat backplate pro socket LGA1151.
Moc děkuji za odpověď :-)

Situace je taková, že jsem si před rokem koupil na inzerát sestavu, ve které bylo amd fx8300 s již zmíněným chladičem Scythe a backplatem pro něj - socket amd3+ . Teď jsem pořídil novou desku se socketem LGA1151, ale chladič tam nemohu nainstalovat, protože se sice prodával s backplatem pro 1151, ale dotyčný mi ho před rokem nedal a mě to tehdy nenapadlo a backplate amd3 do nové desky opravdu nenaistaluju. Btw výrobce a typ MB opravdu při hledání nepomůže, roli hraje socket.