Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Panasonic DVD recorder DMR-EX87- jak dostat data z HDD?

Dobrý den, mám dotaz. Neví někdo jak dostat data z HDD který byl v DVD recorderu Panasonic DMR-EX87? Četl jsem, že ty rekordéry mají jiný file system ale nikde jsem se nedočetl jestli se to někomu podařilo. Předem děkuji za odpovědi.

Změna předmětu, původně: Panasonic DVD recorder DMR-EX87 (host)

ty rekordéry běží na linuxu, souborový systém asi nějaký ext-x
ale protože nejsou práva k dalšímu šíření nahrávky, i tak je obsah buď šifrován, nebo je modifikovaný souborový systém.

jestli je rekordér mrtev (zvláště panasonic, ne noname čína která si na ochrany nehraje), můžeš disk leda zformátovat.

Z dôvodu zákonov o autorských právach sa program nahratý v tomto zariadení môžete prehrávať jedine v tomto zariadení. Keď je jednotka v tomto zariadení formátovaná je jej pridelené jedinečné sériove číslo zariadenia a bude pracovať len s týmto zariadením v ktorom bola naformátovaná.