Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sluchátka

Dobrý den chci se zeptat na nějaká herní sluchátka pro přítelkyni hlavně na střílečky. Takže něco s prostorovým zvukem. Představuji si je maximálně do 2 000 Kč ale spíše do 1500 Kč. Mohl by jste mi někdo doporučit nějaké kvalitní? :)

Ja mám už dva roky tyhle a môžem ti ich s pokojom odporučiť. Vtedy som ich kupoval niečo málo cez štyridsať euro, dnes sú už za 35 eur. Zvuk je bomba a keď si nastavíš parametre, sú super ako gaming, tak i počúvanie hudby, alebo na filmy. Len teda majú pripojenie pomocou USB, ale ak nehľadáš nejaké univerzálne a len na hry, potom sú v pohode, aj kábel maj veľa dlhý.