Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hap ac2 - simple queue

Vymenil som hap ac za hap ac2, okopiroval v nastveni co sa dalo, a neviem, mam take cudne pocity z toho. Napr. na hap ac nastavena simple queue, a ked som spustil napr speedtest.net, tak pekne som videl zregulovany up/dovn plus minus to sedelo. Na hap ac som to nastavil uplne rovnako, a nic. Napr. nastavim 5/5, a na speedtest.net vidim prenos 17/170 . . . Problem je vo fasttrack . . . s vypnutym to reguluje, lenze . . . lenze na hap ac to regulovalo aj so zapnutym fasttrack . . .

Moze to suvisiet s viacjadrovym CPU. Na multiprocesoroch je potrebne riesit synchronizaciu vlakien/taskov. Inak povedane cely operacny system musi byt upraveny vcitane ovladacov. Ja by som si ac2 nekupoval, pretoze je to pociatocny model na ktorom sa vychytavaju muchy.