Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se LTE domácí internet od O2 ?

Zdarec,

Docela hodně hraji hry, bydlím na vesnici takže internet tu je nic moc stahuji 600Kb/s, ale teď prokrista celej týden nehorázné lagy.

Mám kámoše kterej bydlí ve městě (3km ode mě) a také přešel na LTE od O2, stahuje 2MB/s a málokdy se mu to laguje a to platí skoro stejně za internet jak já.

Máte někdo zkušenosti s LTE na vesnici, myslíte, že bych měl přejít ?

Díky moc

Zkušenosti s O2 nemám, ale jako hráč mám spoustu spoluhráčů s O2.. Drtivá většina, co je z vesnic, si stěžuje na výpadky, lagy, vysoký ping.. Je to takové.. musíš to zkusit.. Nevím jak O2, ale většina providerů Ti nabídne internet na zkoušku..

Momentalne jsem na chalupe na LTE od emtecka, coz je sit O2 a mam cca download 3,5MB/s a upload 2MB/s. Odezva 40ms.

Nevim co mas za net ted, ale jestli nejake mistni wifi a to LTE O2 je za podobnou cenu, tak by se ti to vyplatit mohlo. Nejaky datovy limit na tom domacim LTE O2 nema?

Mám LTE od O2 již druhým rokem a bydlím nedaleko města. Nyní stahuji video a vedle toho ukazuje DSL ještě 9 Mbps. Málo kdy klesá pod 16 Mb. Zpočátku jsem jim to chtěl vrátit, protože připojení neustále vypadávalo, pak mě napevno připojili na jednu BTS a od té doby mám pokoj. Dostal jsem tehdy měsíc na vyzkoušení. Datový limit není.

Tak me to emtecko, coz je LTE od O2 bezne beha okolo 25Mbit, takze nevidim duvod proc by mu to nemelo jit.

Nabidku O2 moc neznam, ale T-Mobile ma takzvane "pevne LTE", coz je LTE modem, ktery funguje jen v miste bydliste, maji to nejak posefovane na okolni BTSky u bydliste, na kterem je to hlasene a tam je to myslim take neomezene, ale neni to mobilni.