Hezký den,
1.)pokud nemáte, pak si stáhněte si nějaký pořádný souborový manažér, třeba Total Commander ( https://www.ghisler.com/ ) a povolte v něm zobrazování skrytých a systémových souborů.
2.)stáhněte si aplikaci AdvancedRun od Nirsoftu ( http://www.nirsoft.net/utils/advanced_run.html ), rozbalte ji do libovolné složky a spusťte aplikaci. Do kolonky "Program to Run" zadejte cestu ke spouštěcímu souboru souborového manažéru uvedeného v bodě 1 a v rozbalovacím okně "Run As..." zvolte "SYSTEM User". Následuje kliknutí na "Run" a zvolený souborový manažér bude spuštěn s právy "SYSTEM".
3.)vymažte uvedenou složku.
4.)Uzavřete souborový manažér a aplikaci AdvancedRun
POZOR! Souborový manažér spuštěn s právy "SYSTEM" dokáže také odstranit důležité soubory systému, což může vést ke kolapsu systému! PROTO OPATRNĚ! Zkrátka musíte vědět, co děláte!
Jinak příště si systém složku System Volume Information vytvoří znovu, jak již zde bylo popsáno.