Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome-nevypnúť pri zatvorení poslednej karty

Ako presvedčiť internetový prehliadač Google Chrome aby sa nevypol (neukončil) pri zatvorení poslednej karty (kliknutím na krížik na poslednej karte). Teda nejako ho presvedčiť aby pri sa pri zatvorení poslednej karty táto automaticky prepla na prázdnu kartu (alebo na domovskú stránku) ? Tak aby sa internetový prehliadač Google Chrome vypol iba v prípade kliknutia na krížik v pravom hornom rohu prehliadača úplne hore, alebo cez menu:Ukončiť.

Zvaz pouzivani addonu pro Google Chrome, nekolikrat jsem v posledni dobe cetl o tom, jak byl nejaky addon kompromitovan pravdepodobne chybou Chrome Store. Sice je pravda, ze bez addonu se v podstate obejit neda, ale alespon pouzivam z Chrome Store jen nejnutnejsi pocet addonu, kde doufam, ze si to autori dokazi ohlidat (Prekladac, uBlock, FVD SpeedDial).

Alternativou je prejit na Vivaldi ktery pozadovanou funkcni umi v zakladu nebo Operu, ktera to umi take a navic ma i vlastni obchod s doplnky, kde jsem o zadnem incidentu zatim necetl, tak snad je to bezpecnejsi.