Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová myš

Zdravím Vás.
Tak to výpada, že se se mnou ta moje (logitech mx 620) loučí tak hledam nahradu.
Spiš mám rád v ruce něco větčího.
Hry nehrají ale programovaní - grafika (Photoshop).
Padla mi do oka A4tech Bloody R70 CORE 2
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-r70-core-2/200761/produkt
Ale recenze u toho.

Při nabíjení se zaberou dva USB porty. Myš komunikuje výhradně s bezdrátovým dongle-em

U te mojí, jak došla baterka, vyměníl jsem ji a pokračoval.
U teto bych musel čekat až se nabije :-(
Nema někdo nějaký dobrý tip tak do 1000 kč?

Kvalitni bezdratove mysi jsou drahe, ono i dratova mys s presnym snimacem, coz se hodi nejen na hry, ale i na grafiku (Photoshop) obvykle stoji pres tisic korun. Bezdratove stoji pak jeste vice. Rozmysli, zda opravdu potrebujes bezdratovou. S Logitech G703 chybu neudelas.

Tenhle nesmyslnej a hloupej prispevek jsi napsal jen proto, ze jsi nikdy s lepsi mysi nepracoval!

Ale neber to zle, ja jsem takhle hloupe mluvil taky, mozna bys to dohledal i v historii poradny, pak jsem mel moznost pracovat ve Photoshopu s kvalitni presnou mysi a za 14 dni jsem si takovou sel koupit i domu. Ovsem pouzivam dratovou Logitech G403 Prodigy.

Muze ti to pripadat divne, ale faktem je, ze presnost mysi, kterou vyuziji nekteri lepsi hraci, vyuzijes uplne stejne pri praci s grafikou. Takze grafici se dnes orientuji prave na herni mysi s kvalitnimi snimaci. Stare A4tech (typ Oscar posleze prejmenovana) na tom byly s presnosti snimace naprosto mizerne, takze tyto mysi nejsou ani herni, proste takovej odpad. Ale novejsi A4tech Bloody jsem v ruce nemel, pry ta mys neni spatna, ale osobne k tomu nemohu nic rict.