Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC se nabootuje do Biosu

Dobré odpoledne všem mám problém. Dnes ráno jsem chtěl normálně spustit počítač,ale PC se hned nabootuje do BIOSu a když chci opustit BIOS tak se PC vypne. Odešel mi zdroj či GPU?

- Zajimavé.
- Dalo by se uvazovat o vybité CMOS baterii, nebo sptatného poradi BOOT, vadné HDD ale to nevypina PC. Zkus na chvili odpojit PC od el. site, vytahni CMOS baterii a 1minutu pockej.
* Jedna minututa je opravdu takové minimum a nejlépe by bylo a retovat pres clean_PINS (na vybiti osazeni etc, bych doporucil alespon 15 minut, ale na obnoveni BIOSu by to melo stacit) .
- Pak vrat CMOS zpet, zapoj PC do el. site a spust, co se deje co pise ? (jestli neco pise, tak to prosim okopiruj a vloz sem)

Upozorneni : Na vytahnuti baterie CMOS, bude mozna potreba vysunuti grafické karty z PCIexpress.

- Pise to, ze kvuli predeslému, nepodarenému pokusu o Overclocking (asi jsi pokousel neco taktovat) byly nastavené spatné hodnoty a pro BIOS byly nastaveny vychozi (tovarni) hodnoty.
- Kdyz zmackes [F2] se deje co ?

TiP ~ Po obnoveni BIOS mohlo a zrejme doslo k obnoveni nastaveni i poradi tvojich "HDD" disku, tak nezapomen v BOOT nastavit tvuj primarni "HDD" (kde je OS/Windows) jako vychozi, jako "prvni" v poradi jednotek.

Děkuji moc. Je to u grafik normální že ty cívky pískají? U jiných her,se to tak moc neprojevuje,po zapnutí V-sync pískání přestane,ale u zaklínače 3 je to sice méně slyšitelné ale stále to jde trochu slyšet.

Je to u grafik normální že ty cívky pískají?

- Tak normalni .. stava se to, u nekterych je to vic (treba s takovou GTX@970 jsi mel v PC ptaci hnizdo, nekteri uzivatelé ty civky zakapavali), u nekterych min.
* V kazdém pripade ze piska, neznamena ze je poruchova nebo poskozena, nebo celkove nekvalitni.