Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Exrensa 7620 - nastavení ventilatoru

Dobrý den, chci se zeptat zda existuje program kterým můžu nastavit aby se mi v NTB spouštěl větraček chlazení permanentně a ne při dosažení určité teploty? Je to babička notebook. Pro případné odpovědi kup si nový, mám Xbox a mobily. Ale notebook jsem dal dohromady.. jen mě zlobí že nestíhá větráček zchladit. Pro doplnění info.. přepastované, vyčištěné, v BIOSu jsem nenašel možnost regulace. Chci aby větrák jel pořád. Děkuji

díval jsem se, a v Biosu nemám moc voleb k nastavení. :) bud mam jen jednoduchou verzi biosu :D a musim se dostat do jiné, coz je blbost jinak nevím... :)
a tomu že přeruším drátek... se mi nechce moc, přeci jen sehnat díl je celkem problém :D