Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 30K

Zdravím, mam v plánu pořizovat pc zaměřený na hry a poprosil bych o nějakou radu.
Ze svého starého počítače mam 1TB disk, chtěl bych tam samozřejmě SSD, ale zároveň tam hodit i tenhle starý disk pokud by to šlo
Také mam jednu starší DDR3 8GB RAM.
Poprosil bych tedy o nějakou radu, koukal jsem na nějaké sestavy I5 8600K plus GTX 1070, dají se takové sestavy či je to trash ? Předem díky za odpověd.

Chtěl bych se v rychlosti zeptat ještě na jednu věc, v případě že mam na starém pc w 8.1 lze je přetáhnout na nový počítač ? či si windowsy musím kupovat znovu ? Předem děkuji za odpověď

Já je tam nekupoval,známej tam bral W7 dřív od nějakýho prodejce a vše šlape jak má,ale stačí project komenty uživatelů a hodnocení kterejch je dost u prodejců,osobně bych se toho nebál...

Podle mého to ale půjde i tak že tam ty 8 nainstaluješ nějak po zlém a aktualizuješ na W10,někdo to tu i psal že to jde,jsou i videa na YT jak zprovoznit i W7 na nových prknech,si počkej se tu někdo ozve třeba ještě...

Tady s tím taky není problém někdo tu psal nedávno že mu licence nefungovala byla zaslána jiná ihned a vše Ok,kdo tam má ty licence ve velkým a hafo hodnocení by si to nešajznuj přijít o kšeft kdyby se mu tam hromadii negativní recenze,konkurence je velká...Se tu i někdo ozve určitě kdo kupoval takhle po netu.