Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Git - Notepad++ místo Vim

Nastavil jsem si jako výchozí editor Notepad++ místo Vim tímto příkazem:

git config --global core.editor "'C:\Program Files\Notepad++\notepad++.exe'"

Našel jsem na netu stejný příkaz s parametry a zajímalo by mě, jestli jsou tam nutně potřeba:

git config --global core.editor "'C:/Program Files/Notepad++/notepad++.exe' -multiInst -notabbar -nosession -noPlugin"

autor a commiter nemusi byt to iste...

git commit --amend --author="Author Name <email@address.com>"

a uz je tam rozdiel.

Autor je ten co napise kod, resp. vytvory zmeny v kode, commiter je conmiter, teda ten kto ten kod "nahra", resp. commitne na git server.

No jasně, díky.

Ještě dotaz. Jde nějak nastavit, abych při jakémkoli výpisu (log, cofig --list, show <tag> atd.) nemusel pro zobrazení odenterovávat každý řádek zvlášť, ale aby se zobrazilo úplně vše, byť je to dlouhé sebevíc?