Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - názor na tuto sestavu

Zdar borci,

mohu znát názor na tuto sestavu? Je to na hry, s využitím na několik let (samozřejmě když se nic nepo....)
Chci aby to bylo postavené na Intelu ( i7 - i9 ) , ASUS desce .

seznam

Díky za každý rozumný názor
Změna nicneříkajícího předmětu, původně: PC
Problém s PC tu má skoro každý (Prasak)

Když názor, tak názor - za tyhle peníze fakt ne. A jestli chceš opravdu výhled na několik let v době, kdy už vývojáři pochopili, že CPU může mít víc jader, než čtyři, a začínají tomu přizpůsobovat aplikace, tak momentálně intel asi opravdu nee (leda by doma málo topili, tak se s tímhle alespoň zahřeješ ;-) ).