Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost USB 3.0 (notebook-flash disk)

Dobry den,chtel bych se zeptat mistni komunity,kdo dobre rozumi pocitacum koupil jsem si cca nejrychlejsi flash disk na trhu sandisk extreme pro,abych vyuzil plnou rychlost SSD (HDD) disku pres rozhrani 3.0 ale pri mereni i kopirovani dosahuje flash disk cca polovicni rychlosti (150MB/s,250MB/s)-(380MB/s,420MB/s) ...tak jsem se chtel jen zeptat jestli tyto rychlosti jsou jeste nejak ovlivne dalsim hardwarem ...

Osobne si myslim ze to zpomaluje nejaky kus hardwaru v notebooku je to obycejny za 10tku ...ale ma jedno usb 3.0 uvnitr,nainstalovany ssd a flash disk flashdisk sandisk extreme pro 128GB...jenom se snazim doplnit si informace proc to nejede na maximum :) kolegovi jsem prilozil odkaz na youtube video kde flash disk je plnou rychlosti ...meril jsem to stejnym programem plus dalsi dva bohuzel vsechny 3 ukazuji priblizne stejne vysledky ...Dodatecne jsem jeste prisel na to ze cca 20MB/s mi ubira externi wifi antena na usb rozbocovaci ...pro doplneni info.

ani ssd nezapisují malé soubory plnou rychlostí, protože jsou nějaké konečné reálné rychlosti iops.
a to mají flashky mnohem jednodušší řadiče (a žádnou cache).

mladá nemyslící generace se posmívá důchodcům, kteří sednou na lep kdejakému podvodníkovi s hrnci, ale potom stejně tupě věří kdejakému videu z yt.

Nejvic omezujici je rychlost samotneho flashdisku - uvadene rychlosti jsou u nich dost teoreticka reklamstina. Pokud chcete neco rychlejsiho, resenim je vykonne SSD v USB "supliku". Mam takhle Samsung 850PRO, a je to realne nekde kolem 500MB/sec. Jsou i boxy pro M.2 disky.

Tak me slo vyslovene o flash disk(kvuli mobility),a tento vypada opravdu jako TOP na trhu ...prikladam odkaz na youtube kde dosahuje cca slibovane rychlosti...spis mi jde o to jestli by to nahodou neslo nejak jeste zrychlit :D protoze ssd disk uvnitr notebooku jede na maximalni rychlost tak jak ma ...,ale treba nejaky hardware mezi flashdiskem a ssd to zpomaluje tak bych do budoucna zjistil co .. https://www.youtube.com/watch?v=CzNjpKDmxvA